Sold
2007 Toyota Highlander Hybrid Limited
| VIN Number: | JTEHW21A470042004 |
| Mileage: | 100,699 miles |
| Efficiency: | 28 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | 4WD |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.3-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2008 Toyota Prius Base
| VIN Number: | JTDKB20U287694405 |
| Mileage: | 37,993 miles |
| Efficiency: | 48 miles city / 45 miles hwy |
| Body Style: | Hatchback |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | Gas/Electric I4, 1.5-L |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2003 Nissan Pathfinder LE
| VIN Number: | JN8DR09Y73W802681 |
| Mileage: | 53,875 miles |
| Efficiency: | 15 miles city / 19 miles hwy |
| Body Style: | 4WD |
| Exterior Color: | Gold |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2005 Volvo V70 2.5-T
| VIN Number: | YV1SW592052482113 |
| Mileage: | 99,004 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | Wagon |
| Exterior Color: | Maroon Metallic |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5L I5 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Honda Fit EX
| VIN Number: | 3HGGK5H87FM761535 |
| Mileage: | 107,954 miles |
| Efficiency: | 32 miles city / 38 miles hwy |
| Body Style: | Hatchback |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5L I4 |
| Transmission: | CVT |
Price:
Sold
View Details
Sold
2006 Acura TSX 6-Spd MT
| VIN Number: | JH4CL95836C001253 |
| Mileage: | 144,304 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Manual |
Price:
Sold
View Details
Sold
2010 Mazda MAZDA3 S Grand Touring
| VIN Number: | JM1BL1H65A1197161 |
| Mileage: | 55,164 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | 5-Door 5-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Copper Red Pearl |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5L |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2008 Acura TSX
| VIN Number: | JH4CL96888C014615 |
| Mileage: | 106,035 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Grey |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2006 Subaru Outback 2.5i Wagon
| VIN Number: | 4S4BP61C167304501 |
| Mileage: | 57,906 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | Wagon |
| Exterior Color: | Tuscan Olive |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L H-4 SOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Honda Civic LX
| VIN Number: | 19XFB2F56FE016528 |
| Mileage: | 131,412 miles |
| Efficiency: | 30 miles city / 39 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 SOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact E&A TRUCK SALES
2S781 State Route 59
Warrenville, IL 60555
Phone: 312-678-0974
View Map
Print Listing
Copyright © E&A TRUCK SALES
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing