2006 Acura TSX
| VIN Number: | JH4CL96806C003654 |
| Mileage: | 71,828 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$12,295
View Details
2010 Honda Accord EX-L
| VIN Number: | 1HGCP3F82AA010274 |
| Mileage: | 96,150 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Grey Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$10,295
View Details
2012 Mercedes-Benz C-Class C300
| VIN Number: | WDDGF8BB1CA704383 |
| Mileage: | 84,689 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | CALCITE WHITE |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$10,125
View Details
1995 Lexus ES 300 Base
| VIN Number: | JT8GK13TXS0114593 |
| Mileage: | 65,119 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Gold |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$9,995
View Details
2003 Toyota Camry XLE
| VIN Number: | 4T1BF30K83U554082 |
| Mileage: | 99,712 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Gold Dust Metallic |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,595
View Details
2008 Honda Accord EX
| VIN Number: | 1HGCP26748A019330 |
| Mileage: | 108,589 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Gold Dust Metallic |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,190
View Details
2012 Chevrolet Cruze 1LT
| VIN Number: | 1G1PF5SC2C7145546 |
| Mileage: | 63,652 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 16V Turbo |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$7,995
View Details
2015 Ford Focus SE
| VIN Number: | 1FADP3F28FL385294 |
| Mileage: | 59,079 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 36 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$7,995
View Details
2012 Chevrolet Cruze 1LT
| VIN Number: | 1G1PF5SCXC7398968 |
| Mileage: | 81,973 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Black/red |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 16V Turbo |
| Transmission: | Manual |
Price:
$7,595
View Details
2007 Toyota Camry XLE
| VIN Number: | 4T1BK46K07U047918 |
| Mileage: | 107,102 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Grey Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$7,395
View Details
Contact E&A TRUCK SALES
2S781 State Route 59
Warrenville, IL 60555
Phone: 312-678-0974
View Map
Print Listing
Recently Viewed Vehicles
2012 Chevrolet Cruze
81,973 miles | $7,595
Copyright © E&A TRUCK SALES
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing