Sold
2013 Toyota Camry LE
| VIN Number: | 4T1BF1FK9DU684529 |
| Mileage: | 128,783 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 35 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2010 Honda Accord EX
| VIN Number: | 5KBCP3F73AB006202 |
| Mileage: | 65,458 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Green Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 SOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2007 Toyota RAV4 Limited I4
| VIN Number: | JTMBD31V476048701 |
| Mileage: | 88,276 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | 4WD |
| Exterior Color: | Classic Silver Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Chrysler 200 S
| VIN Number: | 1C3CCCBG0FN570726 |
| Mileage: | 65,997 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V FFV |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2008 Honda Accord EX-L
| VIN Number: | 1HGCP26868A046201 |
| Mileage: | 46,071 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Titanium Silver Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Toyota Corolla S
| VIN Number: | 2T1BURHE2EC027800 |
| Mileage: | 94,252 miles |
| Efficiency: | 29 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Grey |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Mazda MAZDA3 S Grand Touring
| VIN Number: | JM1BL1W64C1604599 |
| Mileage: | 69,573 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | 4-Door |
| Exterior Color: | Black Sapphire Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 Ford Focus Special Edition
| VIN Number: | 1FADP3K22JL265599 |
| Mileage: | 61,891 miles |
| Efficiency: | 24 miles city / 34 miles hwy |
| Body Style: | Hatchback |
| Exterior Color: | Copper Red |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2010 Honda Accord EX-L
| VIN Number: | 1HGCP3F82AA010274 |
| Mileage: | 96,150 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Grey Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Chevrolet Cruze LS
| VIN Number: | 1G1PA5SG7F7258091 |
| Mileage: | 31,829 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 35 miles hwy |
| Body Style: | Automatic |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 DOHC 16V FFV |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact E&A TRUCK SALES
2S781 State Route 59
Warrenville, IL 60555
Phone: 312-678-0974
View Map
Print Listing
Copyright © E&A TRUCK SALES
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing