Sold
2005 Jeep Grand Cherokee Limited
| VIN Number: | 1J4HR58225C527033 |
| Mileage: | 33,936 miles |
| Efficiency: | 14 miles city / 19 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Gray |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.7-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Toyota Camry SE
| VIN Number: | 4T1BF1FK3DU250395 |
| Mileage: | 114,695 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 35 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2011 Toyota Corolla LE
| VIN Number: | JTDBU4EEXB9156635 |
| Mileage: | 46,015 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 34 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2005 BMW 3-Series 330Ci
| VIN Number: | WBABD53455PD98555 |
| Mileage: | 113,386 miles |
| Efficiency: | 18 - 19 miles city / 25 - 27 miles hwy |
| Body Style: | Coupe |
| Exterior Color: | Grey Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L L-6 DOHC 24V |
| Transmission: | 6-speed manual |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Mazda MAZDA3 I Touring
| VIN Number: | JM1BL1V77D1817722 |
| Mileage: | 60,927 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 39 miles hwy |
| Body Style: | 4-Door Automatic |
| Exterior Color: | Grey Metallic |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Ford Fusion Hybrid Special Edition
| VIN Number: | 3FA6P0LU4ER106386 |
| Mileage: | 78,053 miles |
| Efficiency: | 47 miles city / 47 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V Hybrid |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2006 Acura TSX Base
| VIN Number: | JH4CL96846C001437 |
| Mileage: | 76,939 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2006 Acura TSX
| VIN Number: | JH4CL96886C028964 |
| Mileage: | 76,497 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Green Pearl |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Audi A5 Premium Plus
| VIN Number: | WAURFAFR8DA014596 |
| Mileage: | 103,906 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | Coupe All-Wheel Drive 2.0-T Manual |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V Turbo |
| Transmission: | Manual |
Price:
Sold
View Details
Sold
2007 Honda Pilot EX
| VIN Number: | 5FNYF184X7B006608 |
| Mileage: | 78,648 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 SOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact E&A TRUCK SALES
2S781 State Route 59
Warrenville, IL 60555
Phone: 312-678-0974
View Map
Print Listing
Copyright © E&A TRUCK SALES
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing