Sold
2003 BMW X5 4.4i
| VIN Number: | 5UXFB33553LH40127 |
| Mileage: | 52,623 miles |
| Efficiency: | 14 miles city / 18 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Alpine White |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 4.4-L V-8 DOHC 32V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Toyota Camry LE
| VIN Number: | 4T4BF1FK1CR251257 |
| Mileage: | 90,758 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 35 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Beige |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Mini Clubman Cooper S ALL4
| VIN Number: | WMWLU5C56H2C46363 |
| Mileage: | 75,925 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | 6-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2L |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2006 Acura TSX
| VIN Number: | JH4CL96816C012900 |
| Mileage: | 74,935 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Silver Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2006 Toyota Highlander Limited
| VIN Number: | JTEEW21A960020145 |
| Mileage: | 79,674 miles |
| Efficiency: | 31 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.3L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2005 Acura RL SH-AWD
| VIN Number: | JH4KB16535C018704 |
| Mileage: | 106,744 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 26 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Grey |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Buick LaCrosse Premium 1
| VIN Number: | 1G4GD5ERXCF369873 |
| Mileage: | 39,837 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2002 Audi TT 225HP quattro
| VIN Number: | TRUWT28N021034374 |
| Mileage: | 59,153 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | Coupe |
| Exterior Color: | SILVER |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 DOHC 20V Turbo |
| Transmission: | Manual |
Price:
Sold
View Details
Sold
2003 Acura CL Type S
| VIN Number: | 19UYA41623A005419 |
| Mileage: | 141,522 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | Coupe |
| Exterior Color: | Anthracite Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.2L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 BMW 1-Series 128i
| VIN Number: | WBAUP7C55CVP23991 |
| Mileage: | 54,733 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | Coupe Rear-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L I6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact E&A TRUCK SALES
2S781 State Route 59
Warrenville, IL 60555
Phone: 312-678-0974
View Map
Print Listing
Copyright © E&A TRUCK SALES
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing