Sold
2002 Honda Civic LX
| VIN Number: | 1HGES16542L081984 |
| Mileage: | 74,043 miles |
| Efficiency: | 30 - 33 miles city / 38 - 39 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Black Metallic |
| Interior Color: | Gray |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.7-L L-4 SOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2001 Toyota Avalon XL
| VIN Number: | 4T1BF28BX1U184197 |
| Mileage: | 75,132 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Ford Focus Special Edition
| VIN Number: | 1FADP3F21EL193682 |
| Mileage: | 83,796 miles |
| Efficiency: | 26 - 27 miles city / 36 - 37 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Titanium Silver Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2008 Toyota Prius Base
| VIN Number: | JTDKB20U987795456 |
| Mileage: | 93,793 miles |
| Efficiency: | 48 miles city / 45 miles hwy |
| Body Style: | Hatchback |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | Tan |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5-L L-4 DOHC 16V Hybrid |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2003 Toyota Camry LE
| VIN Number: | 4T1BE32K43U228022 |
| Mileage: | 69,425 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | 4-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2006 Honda Accord EX L EX-L
| VIN Number: | 1HGCM66546A071696 |
| Mileage: | 122,512 miles |
| Efficiency: | 24 miles city / 34 miles hwy |
| Body Style: | V-6 Automatic |
| Exterior Color: | Cherry Red |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2005 Toyota Prius
| VIN Number: | JTDKB20U757009486 |
| Mileage: | 79,952 miles |
| Efficiency: | 60 miles city / 51 miles hwy |
| Body Style: | 4-Door Liftback |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2009 Toyota Camry LE
| VIN Number: | 4T1BE46K29U413789 |
| Mileage: | 140,006 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Grey Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Ford Focus Special Edition
| VIN Number: | 1FAHP3K27CL434441 |
| Mileage: | 74,911 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 36 miles hwy |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2011 Chevrolet Cruze LTZ
| VIN Number: | 1G1PH5S9XB7152631 |
| Mileage: | 87,741 miles |
| Efficiency: | 24 miles city / 36 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Gold |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 16V Turbo |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact E&A TRUCK SALES
2S781 State Route 59
Warrenville, IL 60555
Phone: 312-678-0974
View Map
Print Listing
Copyright © E&A TRUCK SALES
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing