Sold
2004 Acura TL
| VIN Number: | 19UUA66204A060856 |
| Mileage: | 33,650 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Mystic Blue Metallic |
| Interior Color: | Camel |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.2-L V-6 SOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2011 Honda Pilot LX
| VIN Number: | 5FNYF3H22BB023387 |
| Mileage: | 49,743 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Titanium Silver Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | Gasoline V-6 3.5L/212 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Mazda CX-5 Grand Touring
| VIN Number: | JM3KE4DY3E0350237 |
| Mileage: | 95,171 miles |
| Efficiency: | 24 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Land Rover Range Rover Sport HSE
| VIN Number: | SALSF2D48CA739687 |
| Mileage: | 77,972 miles |
| Efficiency: | 13 miles city / 18 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Metallic Bronze |
| Interior Color: | Tan |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 4.4-L V-8 DOHC 32V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2001 BMW 3-Series 325i Wagon
| VIN Number: | WBAAW33451ET41026 |
| Mileage: | 79,185 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | Rear-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Green Metallic |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5L 6cyl |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2008 Honda Accord EX-L
| VIN Number: | 1HGCP26838A103678 |
| Mileage: | 36,100 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Bordeaux Cherry |
| Interior Color: | Tan |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Ram 1500 SLT
| VIN Number: | 1C6RD7FT6CS244788 |
| Mileage: | 136,868 miles |
| Efficiency: | 13 miles city / 18 miles hwy |
| Body Style: | 4 DOOR EXTENDED CABPICKUP |
| Exterior Color: | Orange |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.7-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2003 BMW X5 4.4i
| VIN Number: | 5UXFB33553LH40127 |
| Mileage: | 52,623 miles |
| Efficiency: | 14 miles city / 18 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Alpine White |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 4.4-L V-8 DOHC 32V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Toyota Camry LE
| VIN Number: | 4T4BF1FK1CR251257 |
| Mileage: | 90,758 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 35 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Beige |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2006 Acura TSX
| VIN Number: | JH4CL96816C012900 |
| Mileage: | 74,935 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Silver Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact E&A TRUCK SALES
2S781 State Route 59
Warrenville, IL 60555
Phone: 312-678-0974
View Map
Print Listing
Copyright © E&A TRUCK SALES
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing