Sold
2009 Toyota Corolla LE
| VIN Number: | 1NXBU40E09Z048065 |
| Mileage: | 121,389 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 35 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Grey Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2005 Toyota Prius Base
| VIN Number: | JTDKB20U753003467 |
| Mileage: | 90,073 miles |
| Efficiency: | 60 miles city / 51 miles hwy |
| Body Style: | Hatchback |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5-L L-4 DOHC 16V Hybrid |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2008 Toyota Camry XLE
| VIN Number: | 4T1BE46K58U249842 |
| Mileage: | 143,963 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Mystic Blue Metallic |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2010 Mini Cooper S
| VIN Number: | WMWMF7C52ATX41201 |
| Mileage: | 52,865 miles |
| Efficiency: | 24 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | Hatchback |
| Exterior Color: | Grey |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Transmission: | Manual |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Mazda MAZDA3 I Touring
| VIN Number: | JM1BL1V89C1612474 |
| Mileage: | 114,928 miles |
| Efficiency: | 27 - 28 miles city / 39 - 40 miles hwy |
| Body Style: | 4-Door |
| Exterior Color: | SILVER |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2002 Audi TT 180Hp
| VIN Number: | TRUWC28N021032124 |
| Mileage: | 123,095 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | Coupe |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 DOHC 20V Turbo |
| Transmission: | Manual |
Price:
Sold
View Details
Sold
2010 Honda Fit Sport
| VIN Number: | JHMGE8H44AS020066 |
| Mileage: | 125,353 miles |
| Body Style: | Hatchback |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Fwd/Front Wheel Drive |
| Engine: | 1.5 |
| Transmission: | 5 Speed Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2007 Acura TSX Navigation
| VIN Number: | JH4CL969X7C010282 |
| Mileage: | 115,600 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | BLUE |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2002 BMW X5 4.4i
| VIN Number: | 5UXFB33562LH36568 |
| Mileage: | 115,310 miles |
| Efficiency: | 13 miles city / 17 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Steel Gray Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 4.4-L V-8 DOHC 32V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Ford Focus SEL
| VIN Number: | 1FAHP3H29CL475659 |
| Mileage: | 78,996 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | Tan |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact E&A TRUCK SALES
2S781 State Route 59
Warrenville, IL 60555
Phone: 312-678-0974
View Map
Print Listing
Recently Viewed Vehicles
2013 Ford Focus
56,148 miles | Sold
2017 Ford Focus
106,169 miles | Sold
2017 Ford Focus
85,177 miles | Sold
2017 Ford Focus
72,744 miles | Sold
2012 Mazda MAZDA3
69,573 miles | Sold
Copyright © E&A TRUCK SALES
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing