Sold
2005 Ford Five Hundred SE
| VIN Number: | 1FAFP26145G189662 |
| Mileage: | 48,660 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 26 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Chevrolet Cruze 1LT
| VIN Number: | 1G1PF5SCXC7398968 |
| Mileage: | 81,973 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Black/red |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 16V Turbo |
| Transmission: | Manual |
Price:
Sold
View Details
Sold
2006 Honda Pilot EX
| VIN Number: | 5FNYF18486B017167 |
| Mileage: | 113,068 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Green |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 SOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2011 Chevrolet Equinox 1LT
| VIN Number: | 2CNFLEEC7B6419342 |
| Mileage: | 75,242 miles |
| Efficiency: | 16 - 20 miles city / 22 - 29 miles hwy |
| Body Style: | AWD |
| Exterior Color: | BLACK |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Ford Focus Special Edition
| VIN Number: | 1FADP3F21EL263553 |
| Mileage: | 85,993 miles |
| Efficiency: | 26 - 27 miles city / 36 - 37 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2005 Toyota Highlander Limited
| VIN Number: | JTEEP21A050102437 |
| Mileage: | 131,266 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | SILVER |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.3-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2010 Honda Accord LX
| VIN Number: | 1HGCP2F34AA093639 |
| Mileage: | 127,583 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2007 Ford Five Hundred SEL
| VIN Number: | 1FAHP24167G136380 |
| Mileage: | 74,770 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | Front-Wheel Drive |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2005 Toyota Highlander Limited AWD
| VIN Number: | JTEEP21A050120517 |
| Mileage: | 133,424 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Gold |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | AWD |
| Engine: | 3.3-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2006 Lexus ES 330
| VIN Number: | JTHBA30G265149007 |
| Mileage: | 121,322 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Blue Onyx Pearl |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.3-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact E&A TRUCK SALES
2S781 State Route 59
Warrenville, IL 60555
Phone: 312-678-0974
View Map
Print Listing
Recently Viewed Vehicles
2013 Ford Focus
56,148 miles | Sold
2017 Ford Focus
106,169 miles | Sold
2017 Ford Focus
85,177 miles | Sold
2017 Ford Focus
72,744 miles | Sold
2012 Mazda MAZDA3
69,573 miles | Sold
Copyright © E&A TRUCK SALES
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing