Sold
2010 Honda Accord LX
| VIN Number: | 1HGCP2F34AA093639 |
| Mileage: | 127,583 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2007 Ford Five Hundred SEL
| VIN Number: | 1FAHP24167G136380 |
| Mileage: | 74,770 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | Front-Wheel Drive |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2005 Toyota Highlander Limited AWD
| VIN Number: | JTEEP21A050120517 |
| Mileage: | 133,424 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Gold |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | AWD |
| Engine: | 3.3-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2006 Lexus ES 330
| VIN Number: | JTHBA30G265149007 |
| Mileage: | 121,322 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Blue Onyx Pearl |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.3-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2001 Toyota Camry LE
| VIN Number: | JT2BF28KX10313608 |
| Mileage: | 97,859 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Gold |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2005 Toyota Camry LE
| VIN Number: | 4T1BE32K45U985733 |
| Mileage: | 98,308 miles |
| Efficiency: | 24 miles city / 33 miles hwy |
| Body Style: | 5-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Grey |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Ford Focus SE Sedan
| VIN Number: | 1FAHP3F20CL241686 |
| Mileage: | 52,733 miles |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Titanium Silver Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2002 Toyota Camry LE
| VIN Number: | 4T1BE32K62U631417 |
| Mileage: | 70,740 miles |
| Efficiency: | 23 - 24 miles city / 32 - 33 miles hwy |
| Body Style: | 4-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2002 Toyota Camry SE
| VIN Number: | 4T1BE32K22U534053 |
| Mileage: | 84,647 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | 4-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Grey Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2001 Buick LeSabre Limited
| VIN Number: | 1G4HR54K31U177262 |
| Mileage: | 108,774 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Golden Globe Metallic |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.8-L V-6 OHV 12V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact E&A TRUCK SALES
2S781 State Route 59
Warrenville, IL 60555
Phone: 312-678-0974
View Map
Print Listing
Copyright © E&A TRUCK SALES
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing