Sold
2006 Jeep Grand Cherokee Limited
| VIN Number: | 1J4HR58N26C331377 |
| Mileage: | 108,306 miles |
| Efficiency: | 14 - 15 miles city / 19 - 20 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Gray |
| Drivetrain: | 4WD |
| Engine: | 4.7-L V-8 SOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2010 Jeep Grand Cherokee Laredo
| VIN Number: | 1J4PR4GK0AC152258 |
| Mileage: | 72,391 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 21 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Grey |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | AWD |
| Engine: | Gasoline V-6 3.7L/226 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2005 Lexus RX 330 Base
| VIN Number: | 2T2HA31U75C081476 |
| Mileage: | 129,841 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Titanium Silver Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.3-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2004 Lexus ES 330
| VIN Number: | JTHBA30G245030547 |
| Mileage: | 98,966 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Millennium Silver Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 225 High Power 3.3-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Chevrolet Cruze 2LS
| VIN Number: | 1G1PC5SH9C7394740 |
| Mileage: | 51,183 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 35 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Black Sapphire Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 DOHC 16V FFV |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2011 Ford Fusion Hydrid FWD
| VIN Number: | 3FADP0L34BR208880 |
| Mileage: | 75,718 miles |
| Efficiency: | 41 miles city / 36 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Titanium Silver Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5L I4 Hybrid |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
1997 Lexus ES 300 Base
| VIN Number: | JT8BF22G7V0036917 |
| Mileage: | 120,095 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Gold Dust Metallic |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0L 1MZ-FE |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2007 Honda Civic Sdn LX
| VIN Number: | 2HGFA16527H316426 |
| Mileage: | 83,312 miles |
| Efficiency: | 30 miles city / 40 miles hwy |
| Body Style: | Automatic |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 SOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2000 Toyota Camry LE
| VIN Number: | 4T1BF22K7YU940331 |
| Mileage: | 90,120 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2004 Toyota Camry XLE
| VIN Number: | 4T1BE32K44U859676 |
| Mileage: | 90,405 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Black Walnut Pearl |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact E&A TRUCK SALES
2S781 State Route 59
Warrenville, IL 60555
Phone: 312-678-0974
View Map
Print Listing
Copyright © E&A TRUCK SALES
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing