Sold
2016 GMC Acadia SLE1
| VIN Number: | 1GKKRNED1GJ133169 |
| Mileage: | 136,967 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | FWD |
| Exterior Color: | WHITE |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2008 Honda Accord EX-L
| VIN Number: | 1HGCP26898A158300 |
| Mileage: | 95,756 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | SILVER |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2007 Honda Civic Hybrid Hybrid
| VIN Number: | JHMFA36297S019385 |
| Mileage: | 74,248 miles |
| Efficiency: | 40 miles city / 45 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Beige |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.3-L |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2003 Toyota Camry XLE
| VIN Number: | 4T1BF30K83U554082 |
| Mileage: | 99,712 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Gold Dust Metallic |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Ford Focus Special Edition
| VIN Number: | 1FADP3K22FL254044 |
| Mileage: | 90,422 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 36 miles hwy |
| Body Style: | Hatchback |
| Exterior Color: | Grey |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Ford Focus Special Edition
| VIN Number: | 1FADP3K22FL280482 |
| Mileage: | 78,289 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 36 miles hwy |
| Body Style: | Hatchback |
| Exterior Color: | Titanium Silver Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0L |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2006 Toyota Camry LE
| VIN Number: | 4T1BE32K36U663991 |
| Mileage: | 87,788 miles |
| Efficiency: | 23 - 24 miles city / 32 - 34 miles hwy |
| Body Style: | 5-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | Gray |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2011 Toyota Corolla LE
| VIN Number: | JTDBU4EE9BJ096197 |
| Mileage: | 100,508 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 34 miles hwy |
| Body Style: | 4-Speed |
| Exterior Color: | Grey Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2006 Toyota Matrix XR
| VIN Number: | 2T1LR30E86C551968 |
| Mileage: | 74,741 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | Hatchback |
| Exterior Color: | Grey Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2009 Honda Accord EX-L V6 w/Navigation
| VIN Number: | 1HGCP368X9A048220 |
| Mileage: | 135,133 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact E&A TRUCK SALES
2S781 State Route 59
Warrenville, IL 60555
Phone: 312-678-0974
View Map
Print Listing
Copyright © E&A TRUCK SALES
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing