Sold
2007 Honda Civic Hybrid Hybrid
| VIN Number: | JHMFA36297S019385 |
| Mileage: | 74,248 miles |
| Efficiency: | 40 miles city / 45 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Beige |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.3-L |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Ford Focus Special Edition
| VIN Number: | 1FADP3K22FL254044 |
| Mileage: | 90,422 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 36 miles hwy |
| Body Style: | Hatchback |
| Exterior Color: | Grey |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Ford Focus Special Edition
| VIN Number: | 1FADP3K22FL280482 |
| Mileage: | 78,289 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 36 miles hwy |
| Body Style: | Hatchback |
| Exterior Color: | Titanium Silver Metallic |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0L |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2006 Toyota Camry LE
| VIN Number: | 4T1BE32K36U663991 |
| Mileage: | 87,788 miles |
| Efficiency: | 23 - 24 miles city / 32 - 34 miles hwy |
| Body Style: | 5-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | Gray |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2002 Toyota Camry LE
| VIN Number: | 4T1BF30K02U001246 |
| Mileage: | 63,263 miles |
| Efficiency: | 9 miles city / 12 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Gold |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2007 Toyota Camry CE
| VIN Number: | 4T1BE46KX7U610626 |
| Mileage: | 90,305 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Gray |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L I4 F DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2003 Toyota Sequoia Limited
| VIN Number: | 5TDBT48A43S143037 |
| Mileage: | 138,888 miles |
| Efficiency: | 14 miles city / 17 miles hwy |
| Body Style: | 4WD |
| Exterior Color: | Grey |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 4.7-L V-8 DOHC 32V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
1998 Toyota Camry CE
| VIN Number: | JT2BF22K3W0112312 |
| Mileage: | 84,667 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | V-6 |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Ford Focus Special Edition
| VIN Number: | 1FADP3F24HL300373 |
| Mileage: | 106,169 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 40 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0L |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2012 Chevrolet Equinox 2LT
| VIN Number: | 2GNALPEK4C1203035 |
| Mileage: | 84,307 miles |
| Efficiency: | 17 - 22 miles city / 24 - 32 miles hwy |
| Body Style: | 2WD |
| Exterior Color: | SILVER |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact E&A TRUCK SALES
2S781 State Route 59
Warrenville, IL 60555
Phone: 312-678-0974
View Map
Print Listing
Recently Viewed Vehicles
2013 Ford Focus
56,148 miles | Sold
2017 Ford Focus
85,177 miles | Sold
2012 Mazda MAZDA3
69,573 miles | Sold
2012 Ford Focus
74,911 miles | Sold
2012 Mazda MAZDA3
83,308 miles | Sold
Copyright © E&A TRUCK SALES
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing