2015 Ford Focus SE
| VIN Number: | 1FADP3F28FL385294 |
| Mileage: | 59,079 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 36 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$7,995
View Details
2012 Chevrolet Cruze 1LT
| VIN Number: | 1G1PF5SCXC7398968 |
| Mileage: | 81,973 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Black/red |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 16V Turbo |
| Transmission: | Manual |
Price:
$7,595
View Details
2007 Toyota Camry XLE
| VIN Number: | 4T1BK46K07U047918 |
| Mileage: | 107,102 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Grey Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$7,395
View Details
2003 Toyota Corolla CE
| VIN Number: | 1NXBR32E93Z010592 |
| Mileage: | 120,928 miles |
| Efficiency: | 29 miles city / 38 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Red |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8L I4 |
| Transmission: | 5-speed manual |
Price:
$6,990
View Details
2014 Chevrolet Cruze LS
| VIN Number: | 1G1PA5SH3E7380776 |
| Mileage: | 86,062 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 36 miles hwy |
| Body Style: | Automatic |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 DOHC 16V FFV |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$6,940
View Details
2003 Toyota Camry LE
| VIN Number: | JTDBE32K730190149 |
| Mileage: | 120,415 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | 4-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Gold |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$6,495
View Details
2012 Chevrolet Cruze LS
| VIN Number: | 1G1PC5SH6C7386305 |
| Mileage: | 117,099 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 35 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 DOHC 16V FFV |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$6,395
View Details
1999 Jeep Grand Cherokee Laredo
| VIN Number: | 1J4G258S2XC619584 |
| Mileage: | 115,964 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 21 miles hwy |
| Body Style: | 2WD |
| Exterior Color: | Grey Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 4.0-L L-6 OHV 12V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$5,995
View Details
Contact E&A TRUCK SALES
2S781 State Route 59
Warrenville, IL 60555
Phone: 312-678-0974
View Map
Print Listing
Copyright © E&A TRUCK SALES
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing