2007 Mercedes-Benz C-Class C280 Luxury
| VIN Number: | WDBRF54HX7F881976 |
| Mileage: | 35,065 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 26 miles hwy |
| Body Style: | Sedan 7-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 3L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,995
View Details
2004 Toyota Camry XLE
| VIN Number: | 4T1BF30K74U568797 |
| Mileage: | 91,823 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | V-6 |
| Exterior Color: | Grey Metallic |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0L |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,995
View Details
2008 Subaru Outback 2.5I
| VIN Number: | 4S4BP61C687316002 |
| Mileage: | 103,267 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | Wagon |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5L H4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,695
View Details
2003 Toyota Camry XLE
| VIN Number: | 4T1BF30K83U554082 |
| Mileage: | 99,712 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Gold Dust Metallic |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,595
View Details
2007 Honda CR-V EX
| VIN Number: | JHLRE48527C109023 |
| Mileage: | 125,690 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 28 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,395
View Details
2014 Subaru Outback Premium
| VIN Number: | 4S4BRCCC3E3235404 |
| Mileage: | 129,853 miles |
| Efficiency: | 24 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | Wagon |
| Exterior Color: | Green Metallic |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5L H4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,395
View Details
2008 Honda Accord EX
| VIN Number: | 1HGCP26748A019330 |
| Mileage: | 108,589 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Gold Dust Metallic |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,190
View Details
2018 Ford Focus SE
| VIN Number: | 1FADP3K28JL309069 |
| Mileage: | 92,715 miles |
| Efficiency: | 24 miles city / 34 miles hwy |
| Body Style: | Hatchback |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$7,995
View Details
2012 Chevrolet Cruze 1LT
| VIN Number: | 1G1PF5SC2C7145546 |
| Mileage: | 63,652 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | Grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.4-L L-4 DOHC 16V Turbo |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$7,995
View Details
2003 Toyota Camry LE
| VIN Number: | 4T1BE32K63U248658 |
| Mileage: | 86,082 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | 4-Speed Automatic |
| Exterior Color: | Barcelona Red Metallic |
| Interior Color: | Biege |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$7,995
View Details
Contact E&A TRUCK SALES
2S781 State Route 59
Warrenville, IL 60555
Phone: 312-678-0974
View Map
Print Listing
Copyright © E&A TRUCK SALES
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing